Субота, 4 Лютого

Хто у Бердичеві має право на безкоштовний проїзд

29 лип. 2022 РІО-Бердичів

Бердичівська міська рада оприлюднила категорії осіб, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті за умови пред’явлення ними відповідного посвідчення. Детальна інформація про це з’явилась на Офіційному сайті Бердичева. Якщо ви маєте відношення до переліку категорій і у вас є підтверджуючі документи, новий встановлений тариф у 12 гривень вас стосуватись не буде.

Громадський транспорт у місті курсує, і хоча кількість маршруток не на всіх напрямках є достатньою, дістатись з пункту «А» в пункт «В» можна. Ознайомитись із графіком руху транспорту можна тут.

Телеграм канал РІО-Бердичів: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Відповідно до постанови КМУ від 18.02.1997 р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільно транспорту»:

- Пасажир зобов’язаний, водію автобусу загального користування, пред’явити посвідчення особи встановленого зразка, що підтверджує право на пільги щодо оплати проїзду.

Окремі категорії осіб, які мають право на БЕЗКОШТОВНИЙ проїзд згідно законодавства:

- Учасники бойових дій.

- Особи з інвалідністю внаслідок війни.

- Члени сімей загиблого ветерана війни.

- Особи ЧАЕС 1 та 2 категорії.

- Діти віком до 6 років.

- Діти, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.

- Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Держспецзв’язку.

- Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби.

- Реабілітовані особи, які отримали інвалідність в наслідок репресій або є пенсіонерами.

- Особи з інвалідністю І та ІІ групи, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю.

- Діти з багатодітних сімей.

- Пенсіонери за віком.

- Діти 1-4 класів, за умови пред’явлення ними шкільного квитка встановленого зразка, але тільки під час навчання у закладах загальної середньої освіти.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 26.07.2019 №219 «Про затвердження Порядку відшкодування транспортним підприємствам за пільговий проїзд окремих категорій громадян»

Безкоштовний проїзд у громадському транспорті

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.