Вівторок, 4 Жовтня

У Бердичеві поранені військові отримали в подарунок книги

29 лип. 2022 РІО-Бердичів

Бійцям, які проходять лікування у медичних закладах Бердичева, зробили подарунок у вигляді книг. Збір україномовних та зарубіжних видань організувала Житомирська обласна бібліотека для юнацтва, про що розмістила інформацію на своїй сторінці у Фейсбук. 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

До цієї благодійної акції долучились багато людей з обласного центру та з інших регіонів країни. Книжки приносили і надсилали поштою, а тоді працівники бібліотеки сортували їх. Ті, що надруковані російською чи російського идавництва одразу вилучали – приймали лише українські та зарубіжні видання.

Коли книги перекладали, серед них, розповідають бібліотекарі, знаходили вкладеними між сторінок листи для військових з подяками за їх мужність та відвагу. Це особливо зворушувало, бо ті, кому вони призначені, нині лікуються від поранень, отриманих на війні, в тому числі – психологічних. І така символічна трепетна підтримка від українців є для них стимулом до скорішого відновлення власного здоров’я та відбудови України.

Акція по збору книг завершена. Нині ці книжки і журнали отримують адресати в обласних та районних лікарнях Житомирщини. Стало відомо, що днями отримали їх і поранені військовослужбовці – пацієнти медзакладу у Бердичеві.

Директору шпиталю у розмові з благодійниками зазначив, що така ініціатива є дійсно дуже гарною ідеєю. Читання книг допомагає відволіктись від страшних новин сьогодення і хоча б трохи абстрагуватись від побаченого ними на передовій.

Видання у подарунок – це ще один механізм комплексної реабілітації бійців. Література, медикаментозне лікування, робота з фахівцями – це те, що потрібно їм зараз. А дитячі листи з побажаннями – взагалі окремий вид терапії.

На основі матеріалів і фото порталу Суспільне та інформації Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва у ФБ

 knygy1

 knygy2

 knygy3

 knygy4

 knygy5

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.