Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

З трирічним сином п’яна бердичівлянка втікала від поліції

Причому, як повідомила Ювенальна превенція в Житомирській області, дана жінка числиться на обліку в соцслужбах і така ситуація в цій сім’ї виникає не вперше – третій раз.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Вихідними, що минули, поліція проводила відпрацювання Бердичева і в парковій зоні виявила молоду родину з 3-річним сином, які відпочивали в компанії нетверезих друзів та алкоголю.


Побачивши правоохоронців, які впізнали горе-матір, жінка кинулася навтьоки з хлопчиком, однак кількість випитого спиртного не дозволила їй втекти далеко. В центрі детоксикації, куди для освідування стану сп’яніння було доставлено п’яне подружжя, прилад показав шокуючі результати. Стан алкогольного сп’яніння матері становив 2,67 проміле, а батька - 1,84.


Оскільки батьки не могли самостійно йти і тим паче здійснювати догляд за дитиною, їх помістили до медичного закладу, аби чоловік з жінкою протверезіли. Їхнього сина обстежували в дитячому відділенні лікарні.
Контроль за батьками вже посилювали через те, що така ситуація вже виникала, і навіть давали іспитовий термін, який не був пройдений подружжям. Отож нині на вирішенні питання, чи є доцільним перебування хлопчика з батьками.

Нагадаємо, що на початку червня цього року було виявлено нетверезою бердичівлянку, чий маленький син перебував без одягу у під’їзді. Також у червні у Бердичеві поліцейські вилучили трьох дітей у п’яних матерів.

khlopchik1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.