Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Кава, алкоголь і пістолет – надзвичайна пригода у центрі вечірнього Бердичева

Вечір вівторка видався у Бердичеві не зовсім спокійним. Близько восьмої години вечора біля сорокового магазину сталася пригода, яку, думаю, будуть довго обговорювати в місті і наслідки якої можуть бути досить трагічними для її учасників.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Вийшовши на вечірню прогулянку, я побачив кілька поліцейських автівок з увімкненими маячками і, звичайно ж, не міг пройти повз, не дізнавшись, що тут трапилось.


Біля сорокового магазину завжди людно і вдень, і ввечері, адже тут готують чи не найкращу каву у місті, але цього вечора кількадесят чоловіків тут зібрались явно не для того, щоб випити стаканчик цього напою.
Знайомі і незнайомі співбесідники трохи пролили світла на події, але зрозуміти їх в комплексі на цей момент навряд чи є можливим.


Отже, сумуючи розказані версії, сталося ввечері таке:


Компанія місцевих кавоманів, уже трохи захмелівших до того, не дуже чемно повелася з дівчиною, яка стояла в черзі за кавою. Один з них став дуже близько до неї в черзі і на зауваження не сильно реагував.
Дівчина зателефонувала своєму чоловіку, і він через кілька хвилин вже був поруч з магазином. На той час компанія вже стояла на вулиці і мирно пила каву. Молодий чоловік в цивільному одязі підійшов до ймовірного кривдника жінки і почав «розборки». Але при цьому витягнув з кишені чи кобури пістолет і навіть перезарядив його.


Захищаючи свого товариша, на нього одразу кинулось кілька чоловік, які до того пили каву, вихопили з рук пістолет, повалили на землю і почали бити. Витягнули обойму з пістолета і викликали поліцію. Поки їхала поліція, поки їхала швидка, на місце пригоди приїхали і бойові побратими молодика, який виявився військовим, а пістолет – його штатною зброєю.


Його відвезли в міську лікарню, а потім і відправили до Житомира з підозрою на струс мозку та інші травми. А на місце пригоди приїхали чи не всі екіпажі патрульних поліцейських задля уникнення подальших конфліктів та проведення необхідних слідчих дій.


І лишається сподіватись, що їм вдасться з усім розібратись та надати оцінку діям всіх учасників конфлікту, адже ними стали досить відомі у місті люди. Та й військового шкода, адже у наш час їм потрібно допомагати і на них варто рівнятись.


Ще раз повторюсь, що все вищесказане розповідали очевидці та учасники події, які були ще досить схвильовані, і тому могли й помилятись у своїх словах та висновках. 

P.S. По обіді з’явилася офіційна версія поліції того, що відбувалося.

pistolet1

pistolet2

pistolet4

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.