Вівторок, 30 Трв

Про затримання депутата Бердичівської районної ради прокурор нічого не розповів

Хоча мав би, адже саме сьогодні, на сесії Бердичівської районної ради він виступав з доповіддю про стан боротьби із злочинністю за 6 місяців.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Як розповіли присутні на сесії депутати (а знали про її проведення тільки вони), згідно з цією доповіддю злочинності у нас все менше, а прокуратура працює як проклята, щоб перемогти її повністю.

Але, чому депутати не розпитали у прокурора (чи в начальника поліції та відділу СБУ, які теж були на сесії)про затримання свого колеги, про що вони активно шушукались між собою – незрозуміло.

Адже, вже кілька днів активно курсують чутки, що під виглядом псевдоволонтера затримали депутата районної ради Олександра Майстренка із фракції «Сила і честь».

СБУ оприлюднило інформацію (не називаючи прізвища), що бердичівлянин і житомирянин створили фіктивну благодійну організацію, за допомогою якої завозили по нульовим ставкам автомобілі а потім продавали їх за ринковими цінами.

Міг би надати більше інформації про цю ситуацію керівник фракції «Сила і честь», який багато років професійно займається митними питаннями, але його телефон зараз відключений, і на сесії його теж сьогодні не було.

Цілком можливо, що в Олександра може бути зовсім інша версія того, що правоохоронці видають як інформацію про злочин. Таке вже бувало не раз і не два, коли голосно оголошують про підозру, затримують, щось розслідують, а потім виясняється, що все було цілком законно, і лише бажання наростити собі якісь показники заставляє правоохоронців робити такі бучні заяви.

Тож, будемо раді надати сторінки газети та сайту для поширення свої версії всім учасникам історії.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.