Субота, 4 Лютого

Бердичівський військкомат має нового начальника

Віктора Полторакіна, який очолював Бердичівський РТЦК та СП, на посаді замінив новий керівник.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Його було представлено наприкінці минулого робочого тижня на зустрічі начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк з представниками центру комплектації та соціальної підтримки на чолі з начальником Житомирського ОМТЦК та СП полковником Віталієм Войтовичем.


Підполковник Віктор Нагорнюк, котрий і став новим начальником бердичівського органу військового управління і який приймав вітання з нагоди призначення на посаду, має неабиякий військовий досвід. Він пройшов бойовий шлях у зоні АТО/ООС, а тепер виконуватиме покладені на нього обов’язки, зокрема щодо оперативного вирішення проблемних питань.


Районна військова адміністрація сподівається, що з новим керівником Бердичівського РТЦК та СП буде так само легко працювати, як і з попереднім. За традицією Віктора Нагорнюка, очевидно, представлять і на сесії міської ради, як це було з попередніми керівниками. Тим паче, що на засіданнях часто-густо розглядають питання, які пов’язані із військкоматом.

Nagornuk 1

Nagornuk 2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.