Понеділок, 5 Грудня

За тиждень у Бердичеві народилося 13 діток

Війна триває... Наші мужні, сильні, відважні і найкращі захисники відстоюють суверенітет, цілісність і незалежність України.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Там, в окопах, під свистами куль, під вибухами та постійними обстрілами воїни відважно захищають від зазіхань ворога кожен клаптик української землі, аби якнайшвидше настала Перемога.

 

Дякуючи хлопцям, чоловікам, дівчатам та жінкам, які щодня ризикують власним життям,  мирне населення має змогу зустрічати новий день, ходити на роботу, навчатися і найголовніше – народжувати нове покоління українців.

 

Так, у Бердичеві в пологовому відділенні міської лікарні, як повідомив відділ охорони здоров’я, за тиждень з 29 серпня по 04 вересня на світ з’явилося 13 діток. Медики допомогли народитися 4 дівчаткам та 9 хлопчикам, які у такий непростий час радуватимуть батьків.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.