П'ятниця, 30 Вересня

Найкраща звістка сезону в Бердичеві – міст в районі м’ясокомбінату знову почали ремонтувати

Цього довго чекали всі бердичівляни, та й жителі навколишньої округи, адже щодня на світлофорі, який перекриває одну полосу руху на цьому шляхопроводі їм доводиться втрачати чимало часу.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Його ремонт розпочався влітку 2020 року з того, що двоє-троє працівників щодня неспішно почали знімати старий асфальт та бетонне покриття. А закінчитись мав у березні 2021 року. Сьогодні на дворі вересень 2022, і знову з’явилась надія, що до якогось березня міст таки відремонтують.

Робітники, які вчора приїхали в Бердичів, почали з підмітання половини, яка має асфальтуватись, а сьогодні вже мили її. Вони розповіли, що самі вони з Львівської області, і раніше вже працювали на цьому об’єкті, але з іншого боку, знизу укріплювали конструкції мосту. А тепер їх запросили (хто саме запросив вони не уточнили) і для ремонту верхньої частини дорожнього покриття. Хоча, ще й знизу до цього часу всі роботи не виконані.

Добра звістка від них: вже закуплено асфальт на покриття, а погана звістка: доведеться знову знімати огорожу мосту, бо газовикам ще потрібно перекласти свій газогін.

Точних термінів закінчення ремонту робітники не знають, лише кажуть, що це буде залежати від багатьох факторів. А когось з начальства застати на місці ремонту, щоб детальніше розпитати, поки що не вдалося.

Отже, тримаймо кулаки, щоб знову не трапилась якась несподіванка, і тоді дійсно з’явиться впевненість в тому, що міст таки доремонтують.

mist1

mist2

mist3

mist4

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.