П'ятниця, 30 Вересня

У Бердичеві за місяць народились 44 малюки, а 78-річний чоловік зареєстрував шлюб

13 вер. 2022 Раїса Доманська

Хоч як психологічно важко переживати ці важкі часи війни, але варто пам’ятати, що життя продовжується. Люди не тільки помирають, але й одружуються, народжують дітей. За статистичними даними ховається наше реальне сьогодення. Цікаво зрозуміти тенденції зміни структури населення в невеликих містах типу Бердичева, які більш-менш благополучно проходять цей буремний шлях, котрий випав на долю нашої країни.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

За останній місяць серпень в місті народились 44 малюки. Серед них 26 хлопчиків та 18 дівчаток.

Найпоширенішими іменами за останнє півріччя 2022 року були:

- серед хлопчиків: Артем, Тимофій, Назар, Матвій, Іван, Михайло, Макар та Дмитро;

- серед дівчаток: Анна, Софія, Соломія, Марія, Вікторія, Поліна, Олександра

До рідковживаних можна віднести такі імена:

- хлопчиків: Остап, Лев, Яромир, Мар’ян, Єлісей, Самуїл, Тігран, Річард, Тамерлан, Ельдар, Дем’ян.

- дівчаток: Талія, Мірієм, Габрієла, Міра, Дана

Серед померлих за серпень – 123 особи (якщо ще додати до цього числа Краснопільську ОТГ, то буде 132 особи). В Україні, як і в інших європейських державах, спостерігається процес «старіння нації», де смертність значно перевищує народжуваність. Найстаршою серед померлих була жінка 1926 р.н. (96 років).

На серпень припало багато одружень. Аж 98 пар побралися в минулому місяці. Велика частка випала на військових (в т.ч. мобілізованих, поліцейських), які укладали шлюби в стислий період «день у день» - 38 одружень. Наймолодшій нареченій виповнилося 18 років, а найстаршому нареченому, який зареєстрував свій шлюб, виповнилось 78 років. Радіємо з того, що ця статистика позитивна. Бо розлучень виявилося лише 18 (причому лише 1 пара звернулася РАЦС за розлученням, інші 17 були розведені в судовому порядку), - повідомляють Малі Міста України.

Дуже вдячні за надану інформацію т.в.о. начальнику Бердичівського відділу ДРАЦСу Федорець Наталії Валентинівні. Маємо надію, що і надалі зможемо інформувати наших читачів про статистику подій у житті міста.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.