Неділя, 4 Грудня

Рятувальники провели тренування на базі Бердичівської районної лікарні

30 вер. 2022 РІО-Бердичів

Працівники служби надзвичайних ситуацій постійно ризикують своїми життями, рятуючи інших. Особливо в наш час, коли в Україні йде війна, розв’язана росією і ворог регулярно завдає ударів по інфраструктурних та цивільних об’єктах. Люди під завалами, знищені будинки, пожежі, виниклі внаслідок «прильотів» – ці страшні картини чи не щодня сьогодні бачать працівники ДСНС.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

У тих регіонах, де ситуація відносно спокійніша, пожежники регулярно проводять навчання особового складу, аби бути готовими до будь-яких ситуацій, яких, на жаль, не можна виключати в воєнний час. Крім цього, напередодні початку холодів та підготовки до опалювального сезону щорічно пожежники проводять профілактичні відпрацювання населених пунктів, нагадуючи людям про небезпеку несправних обігрівачів та правила пожежної безпеки, зокрема поводження з побутовими приладами для обігріву приміщень та дій у разі виникнення інших побутових позаштатних ситуацій.

Так, у середу, 28 вересня, зведений загін працівників ДСНС Бердичівщини за участю спеціалістів інших служб відпрацьовували свої дії під час короткого замикання електропроводки з подальшим виникненням пожежі. Про це повідомила Бердичівська районна військова адміністрація.

Ускладнювало завдання рятувальникам те, що об’єктом, у якому виникла НС, було обрано медичний заклад – Бердичівську районну лікарню. Для цього попередньо було обладнано захисну споруду стаціонарного відділення площею у майже 10 кв.м.

Лікарня є тим об’єктом, у якому 24/7 знаходяться люди – медики та пацієнти. Іноді серед останніх є маленькі діти, лежачі та маломобільні хворі, які при евакуації не можуть самостійно вибратися із приміщення і потребують сторонньої допомоги. Для них злагоджена робота персоналу закладу і пожежників може коштувати здоров’я і навіть життя.

Почалось тренування з повідомлення про пожежу від чергового приймального відділення лікарні. За змодельованою ситуацією медики були евакуйовані, але лишалась високою ймовірність того, що у приміщенні іще лишились люди. Для розуміння пожежниками ситуації, головний лікар БРЛ Віталій Добровольський розповів, що очолювана ним лікарня розрахована на 110 ліжкомісць, щоденно на чергуванні одночасно тут перебувають близько 40 працівників. Вогнегасниками, розповів головлікар, заклад забезпечений повністю. Також у штаті є електрик, який у разі небезпеки може оперативно відключити лікарню від електроживлення.

Працівники ДСНС розгорнули оперативний штаб, врятували умовних потерпілих, слідуючи встановленому порядку дій щодо локалізації та ліквідації пожежі у будівлі. У той же час медики не залишались осторонь, а паралельно надавали допомогу «пацієнтам».

Рятувальники відмінно впорались з усіма поставленими завданнями. За тим, як розвивалась ситуація, спостерігали заступник начальника ГУ з реагування на надзвичайні ситуації ГУДСУ з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Олег Держанівський та перший заступник начальника Бердичівської районної військової адміністрації Сергій Бакуменко. Вони відмітили високий рівень підготовки рятувальників Бердичівщини та подякували їм за їхню службу і професіоналізм.

Фото зі сторінки Бердичівської районної військової адміністрації у Фейсбук 

 vidpracuvanna1

 vidpracuvanna2

 vidpracuvanna3

 vidpracuvanna4

 vidpracuvanna5

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.