Неділя, 4 Грудня

Що робити, коли в бердичівську греблю влучить ракета

Командно-штабні навчання з такою легендою, за участю голів всіх територіальних громад Бердичівського району та військових територіальної оборони розпочались сьогодні в актовій залі міськвиконкому.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Розпочав їх заступник голови районної військової адміністрації Дмитро Гедзь. Він коротко нагадав, як в перші дні повномасштабного вторгнення в кожному місті і кожному селі будували барикади і блокпости, як формували батальйон тероборони, який сьогодні виконує свої завдання в іншій місцевості.

На жаль, сьогодні в новинах знову говориться про активізацію агресорів як у застосуванні ядерної зброї, так і в нових спробах почати знову атаку з Білорусі. В цих умовах потрібно знову нам готуватись до оборони, з якої б сторони не була нова загроза. Сьогоднішнє навчання має допомогти створити в кожній громаді пункт управління, а в районі утворити штаб ТРО.

Міський голова Бердичева Сергій Орлюк привітав всіх присутніх у Бердичеві та запропонував для початку ознайомитись з фільмом-презентацією міста. Звичайно ж, фільм був створений раніше, і розповідав про туристичні об’єкти Бердичева, красиво зняті з висоти пташиного польоту. Але у такому контексті навчань красиві кадри гарних будівель міста чомусь сприймались, як мішені для дронів чи бомбардувальників.

А після вступних слів і презентацій присутні перейшли до лекцій і практичних занять, модераторами яких стали військові. Вони розповідали про теорію встановлення блокпостів (підкріплену власною практикою), протимінні заходи та ще давали чимало корисної для воєнного часу інформації.

Представники територіальних громад казали, що такі заняття були б суперпотрібними десь рік тому, але й зараз вони не будуть зайвими, адже небезпека ще не минула ні для нашої області, ні для нашого району.

А про те, що ж варто робити бердичівлянам у разі руйнування певних інфраструктурних об’єктів ми обов’язково повідомимо після того, як інформація, отримана на навчаннях, буде оброблена відповідними спеціалістами та стане офіційною.

shtab1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.