Вівторок, 3 Жовтня

Бердичів, радуйся!!! Скейт-парк таки збудують до 28 грудня за три мільйони гривень

Тендер на таку суму оголосило комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» на минулому тижні, а вже 21 листопада відбудеться аукціон.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Тепер бердичівлянам потрібно схрестити пальці, і не дихати, щоб часом не сполохати потенційних учасників цього тендеру, адже попит на скейт-парки нині ого-го який, а виробників цих чудо-розваг не так вже й багато.

Хоча цілком можливо, що це будуть ті самі виробники, які ще до війни мали збудувати його в нашому місті і, мабуть, мали якісь домовленості як з офіційними замовниками скейт-парку, так і з його політичними кураторами.

Бетонний майданчик для скейт-парку вже рік, як бовваніє на пляжі, і любителі цих розваг хотіли якось навіть самі зробити з брусків та фанери деякі елементи та вже почати свої тренування. Але їм це швидко заборонили.

Воно і зрозуміло. Ну зробили б вони за кілька зібраних у складчину тисяч ці елементи, а як потім пояснити, чому майже таке саме від київської фірми коштує три мільйони, а не кількасот тисяч.

Результати минулорічного тендеру були перевірені аудиторською службою та визнані такими, що мають порушення. І саме 24 лютого 2022 року «Бердичівкомунсервсом» було розірвано договір на будівництво скейт-парку в Бердичеві (див. документ нижче).

Чи будуть оскаржені результати нинішнього тендеру, сказати зараз важко, як і говорити про дочасність та необхідність будівництва скейт-парку в Бердичеві...

Про скейт-парк в Бердичеві ми вже писали: 1    2    3    4    5   6

sskate1

sskate2

sskate3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.