Середа, 6 Грудня

Розпаковка: які бокси з одягом вручили дітям-переселенцям у Бердичеві

18 лист. 2022 РІо-Бердичів

Міжнародна підтримка сьогодні – неоціненна, адже в період, коли російська федерація, переступивши через усі моральні норми й міжнародні права, чинить терор над українським народом, важливо знати, що весь цивілізований світ на нашому боці.

dopomoga 16 1

Зважаючи на те, скільки родин залишили свої оселі через бойові дії чи окупацію у їхніх населених пунктах, суттєвою є допомога від Unicef для діток-переселенців у вигляді боксу із теплим одягом. Зимовим його для нашого клімату важко назвати, проте для теплих осінніх днів – те, що треба.

Надійшли такі пакунки і для дітлахів з числа внутрішньо переміщених осіб, котрі наразі проживають у Бердичеві. Отже, 16 листопада у міськвиконкомі зібрали батьків маленьких переселенців, які подавали заявку до міжнародної організації на комплект зимового одягу для своєї малечі. Запросили дзвінком на конкретний час, аби не розтягувати це задоволення, не створювати черг і не нагнітати й без того тривожну ситуацію.

dopomoga 16 1

Організованою вервечкою фахівці провели групу переселенців за будівлю міської ради, де й видали ці зібрані за кордоном для українських дітей-переселенців пакуночки: куртка, светр, комплект натільного одягу, теплі штани, спортивні штани, шкарпетки, гумові чоботи, шапка, шарф, рукавички.

Фахівці, які видавали коробки батькам, зазначили, що, на жаль, надходить багато скарг на розмір одягу та взуття. Оскільки при заповненні форми необхідно вказувати лише вік дитини, а не її параметри, виникають конфузи. І конфузів таких, як ми виявили згодом у розмовах з отримувачами пакунків, багато.

dopomoga 16 1

Близько 85-90% речей, які містилися в коробках, були малими на тих дітлахів, для яких вони призначалися. Редакція «РІО Бердичів» поспілкувалася із батьками, які вже отримали такі бокси для малечі.

«У мене хлопчина не надто високий для свого віку, тож нам більшість речей підійшли за розміром, але реально в пакунку одяг на 5-річну, ну, може, 6-річну середньостатистичну дитину», - зазначає Віталіна, мама 7-річного Романа. При цьому жінка запевнила, що це наразі не є великою проблемою, оскільки серед переселенців є люди, котрі вже роззнайомилися між собою, тож пішов процес обміну речами. На крайній випадок – їх можна залишити в одному з пунктів видачі допомоги, де інші особи з числа внутрішньо переміщених візьмуть їх для своєї дітвори.

dopomoga 16 1

«На мою доньку майже нічого не підійшло за розміром. Та у мене тут ще є молодша племінниця, тож їй пощастило більше», - розповіла нам пані Тетяна, яка раніше теж отримала такий бокс. Жінка здивувалася гумовим чоботам, адже для нашої країни це взуття – більше для дощових прогулянок, але аж ніяк не для зими, проте, оскільки у Бердичеві один із найпоширеніших видів дозвілля для переселенців – це похід на річку, то для наших реалій такі чоботи – в самий раз.

Вміють наші люди знаходити позитивні сторони в різних ситуаціях, як і знаходити компроміси. Звісно, таке твердження можна застосувати не до кожного, та загалом зараз ніхто не заперечить, що українці – нація незламних, тому цей важкий шлях ми зможемо пройти разом!

dopomoga 16 1

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.