Неділя, 4 Грудня

Бердичівський парк знову став місцем для зимових розваг

Традиційно, з першим снігом, з підвалів та комірок бердичівляни витягають санчата і направляються до парку імені Шевченка.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

У вихідні дні більше, в будні – менше, але всі знають, що сніжних днів може бути не так багато, тому використати їх потрібно сповна. І саме тут, на невеличких паркових гірках у ці дні було людно і гамірно.

На санчатах, тарілках, і просто на пузі дітлахи з’їжджають з гірки, отримуючи задоволення, ізнову й знову повзуть до верху.

Деякі батьки «сидять у телефоні», поки їхні синочки чи доньки розважаються а деякі разом з дітьми так само бігають згори донизу і знизу догори.

В місті є декілька місць, де дітлахи полюбляють кататись, і парк – одне з найкращих із них

 park1

 park2

 park3

 park4

 park5

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.