Неділя, 4 Грудня

Як правильно вибрати робоче комп'ютерне крісло для дому?

21 лист. 2022

Проблема вибору комп'ютерного крісла дуже актуальна, важливо розуміти, що дешевий стілець буде поступатися якісній ергономічній моделі. Тому дуже важливо обрати якісне робоче комп’ютерне крісло для дому, за яким ви зможете безпечно для свого здоров’я проводите багато часу.

З чого почати вибір комп'ютерного крісла?

Крісло комп’ютернеДля початку треба визначити, що саме ви хочете отримати від комп'ютерного крісла? Якщо воно призначене для тривалої, професійної роботи, тоді треба обрати модель, яка буде безпечна для здоров'я, мати підвищений термін експлуатації, багатофункціональна і стильна. Крісло повинно мати повноцінні сидіння та спинку, що забезпечують підтримку тіла. Також при виборі крісла обов’язково зверніть увагу на технічні характеристики, оснащення і функціонал.

Підголівник і підлокітники для офісного крісла, переваги і недоліки

Наявність підголівника і підлокітників дає можливість адаптувати крісло під різні фізичні параметри користувача і різні режими роботи. Найбільш якісну підтримку шийного вигину і передпліччя можуть забезпечити тільки регульований підголівник і підлокітники, які регулюються в декількох площинах. Підлокітники і спинка повинні встановлюватися на надійні металеві підстави, які здатні витримати велике навантаження. Купуючи комп’ютерне крісло, обов’язково перевіряйте надійність, зазори і люфти на регульованих підлокітниках.  

Яку спинку вибрати для комп'ютерного крісла?

Спинка, що підтримує найбільш вразливий у положенні сидячи хребет повинна мати можливість налаштовуватися під конкретні антропометричні параметри користувача, щоб забезпечити належну опору корпусу. Існує кілька варіантів конструкцій спинки. Найбільш поширеною є класична спинка з поперековою підтримкою. Зараз так само набирає популярність подвійна ортопедична спинка, що забезпечує корсетну підтримку спини і абсолютно нова конструкція спинки з багатовитковою анатомічною підтримкою спини і адаптивною системою контролю положення поперекового валика при нахилі корпусу.

Яке сидіння у кріслі для комп'ютера зручніше?

Крісло комп’ютернеВажливим є властивості того, на чому саме ми сидимо. Прийнято розглядати кілька видів сидінь:

  • сидіння з наповнювачем або пружинним блоком;
  • сітчасті конструкції сидінь;
  • сидіння, що складаються з кількох, двох або трьох сегментів.

Важлива наявність можливості регулювання сидіння по глибині та куту нахилу, а також амортизаційні властивості наповнювача для сидінь, пружинних блоків або сітки до навантажень, що дозволяє більшою чи меншою мірою розподілити тиск не тільки на нижній відділ хребта, а й на внутрішні органи, розташовані в області малого тазу.

Надійність комп'ютерного крісла

Крісло комп’ютернеУ виробництві крісел повинні використовуватися якісні матеріали, що дозволить істотно збільшити термін користування виробом. Тому обираючи крісло, зверніть увагу на якість хрестовини, коліс, основи спинки, сидіння та інші вузлів та частин. Всі матеріали, використані при створені крісла, повинні бути екологічно чистими і безпечними для здоров’я людини.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.