П'ятниця, 9 Червня

Бердичівська паливна справа добігає до свого завершення

Закінчується восьмий місяць кримінального розслідування, підозрюваним вже не продовжують ні запобіжні заходи, ні відсторонення від посад, а дизельне паливо готуються перевезти до комунального підприємства. Схоже, що ця справа зовсім незабаром лусне, як мильна бульбашка.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства обговорювали два питання, пов’язані з подальшим використанням палива, а вчора на території комунального підприємства «Бердичівкомунсервіс» визначались з місцем розташування цистерн для його зберігання.

Члени спеціальної комісії разом з представниками ДСНС знайшли таке місце, але його потрібно ще відповідно обладнати (паркан, освітлення, грозозахист, протипожежне обладнання, тощо).

А на комісії депутати мали б винести на сесію проект рішення «Про затвердження положення про порядок використання рідкого палива, яке придбано, або постачається до матеріального резерву».

Як сказав начальник відділу надзвичайних ситуацій Віктор Рябушко, який представляв його: «Щоб ні в кого більш не виникало питань по витраті пального...»

Після тривалого обговорення депутати домовились дати згоду на розміщення палива на території комунсервісу, але не підтримали другої частини рішення щодо передачі його МКАРСом на зберігання. Мовляв, спочатку підготуємо місце, а потім вже будемо вирішувати, як паливо перевозити. Доповідаючий з аргументами депутатів погодився і вніс необхідні правки в проект.

В ході обговорення вияснилось, що місто має закупити в Коростені нову спеціальну ємність на 50 тон пального, на що планується виділити 500 тисяч гривень.

Слід зазначити, що обговорення всіх проектів рішень, які доповідав начальник відділу НЗ тривало більше години, і деякі з них так і не були підтримані через позицію голови комісії Дениса Моцного. Але, скоріше за все, на сесію вони все-таки попадуть, бо їх можуть підтримати інші комісії, а ось голосування в залі і визначить їх долю.

Хоча, деякі депутати вже сьогодні висловлювали сумніви, що на сесію збереться кворум, і вона взагалі відбудеться 22 грудня.

bulyka1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.