П'ятниця, 9 Червня

До Бердичева прибув Вифлеємський вогонь миру

19 груд. 2022 З офіційного сайту міста

У День святого Миколая учасники пластунського руху привезли до Бердичева Вифлеємський вогонь та передали його міському голові Сергію Орлюку.

Благодатний вогник свічки, розповідають, сповіщає людей про народження Ісуса Христа та символізує мир, злагоду, тепло і радість. Запалюють його у Вифлеємі, звідки він поширюється по всьому світу, – із рук в руки і від серця до серця.

Цього року, зазначають юні пластуни, передаючи “Вогонь любові, Вогонь добра”, вони закликають усіх єднатися у боротьбі за рідну Україну та вірити у Перемогу світла над темрявою.

Війна, яка нині точиться на нашій землі, переконаний Сергій Орлюк, обов’язково закінчиться переможним миром, адже Господь – як втілення найбільшої справедливості – перебуває разом із українським народом. Міський голова подякував пластунам за подарунок та пообіцяв передати гарну звістку далі – на добро та радість бердичівській громаді.

Вифлеємський вогонь

Вифлеємський вогонь

Вифлеємський вогонь

Вифлеємський вогонь

Вифлеємський вогонь

Вифлеємський вогонь

Вифлеємський вогонь

Вифлеємський вогонь

Вифлеємський вогонь

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.