П'ятниця, 2 Червня

Німецькі дітлахи передали подарунки для дітей-переселенців у Бердичеві

23 груд. 2022 Власкор

Зима – це час, сповнений родинного затишку, тепла, сімейних традицій та особливої казкової атмосфери вдома, де панує аромат випічки, цитрусів і хвої… Цей час і для дорослих тремтить особливими чарами, що вже й казати про дітей… Однак, цього року все по-іншому, а у когось із дітлахів і зовсім немає ні чарів, ні дому…

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Мерзенна російська федерація, яка нібито воює з якимось абстрактним «заходом», відібрала дитинство у тих, хто так чекав цієї дивовижної зимової казки. Саме тому діткам із числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Бердичеві, вирішили повернути віру в диво.

Батьки мали можливість зареєструвати дітлахів віком від 3 до 12 років для отримання різдвяно-новорічних подарунків, тож сьогодні, 23 грудня, в КУ «Центр надання соціальних послуг» пройшло вручення цих святкових гостинців.

Ці пакуночки підготували для дітей-переселенців в Україні теж діти – тільки в Німеччині. Проєкт реалізували представники Freunde helfen Konvoi Dresden «WPK Weihnachtspеckchenkonvoi gGmbH». Подарунки підготували окремо для хлопчиків і дівчаток таких вікових категорій: 3-6 років, 7-10 років, 11-12 (14) років. Дітлахи за кордоном, перейнявшись проблемами маленьких українців, які вимушені були залишити свої домівки, святково запакували бокси, в які вклали те, що на їхню думку, подарує і користь, і святковий настрій.

Фахівці Центру підійшли до свого завдання креативно, бо ж дійсно взяли за мету подарувати дітям не стільки бокси, скільки казкові барви зимових свят у новому для них місті. Щоправда, час для вручення подарунків (11:00) не дозволив бути присутніми всім школярам, бо ж сьогодні останній день перед канікулами, тому не всі учні мали змогу прийти на захід.

До дітлахів вийшов Святий Миколай, який вітав малечу із зимовими святами та радо фотографувався з усіма бажаючими. А з такими боксами, які підготували дітки в Німеччині, і жодної фотозони не треба – кожна коробка просто випромінювала свято.

Ті, кому все ж не вдалося побувати на святковому врученні, можуть отримати подаруночки і після школи: без казкових героїв, але з такою ж теплотою та щирістю від фахівців Центру та представників UNICEF.
А це так важливо – принаймні ненадовго вирвати дітей із буднів, хоч і не прифронтового, але все ж чужого міста, та поринути разом із ними в зимову казку. І після Перемоги та повернення додому ці дітлахи колись з теплом згадають про те, як у Бердичеві їм повертали віру в диво…

podarynky1

podarynky2

podarynky3

podarynky4

podarynky5

podarynky6

podarynky7

podarynky8

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.