Субота, 25 Березня

У Бердичеві окреслили основні завдання цивільного захисту на 2023 рік

Відповідний проект рішення розглянули під час засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради у п’ятницю, 13 січня. Доповідав по даному напрямку начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій на цивільного захисту населення виконкому Бердичівської міської ради Віктор Рябушко.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Він нагадав, що в умовах воєнного стану основні завдання і засоби цивільного захисту 2022 року не виконувались згідно розпоряджень Державної служби з надвичайних ситуацій. Але з 1 січня поточного року вони знову діють, відновлюється Табель термінових та строкових донесень. Як наслідок, керівникам відділів, установ, огранізацій і підприємств Бердичівської МТГ, відповідно до їх діяльності, до кінця наступного тижня потрібно скласти плани дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, якими за потреби керуватимуться вони самі та їхні працівники.

Усі ті, хто ще не призначив осіб відповідальних за виконання завдань цивільного захисту, кому потрібна допомога в організації проведення навчань і тренувань з цивільного захисту, можуть розраховувати на підтримку, наголосив Віктор Рябушко.

Основні заходи цивільного захисту принципово не змінились, хіба що їх перенесли на інші дати. Серед нововведень - можливість керівників установ та організацій дистанційно проводити заняття, наради, розподіляти завдання. Також додатково введений розділ про відновлення об’єктів і територій, пошкоджених внаслідок ведення бойових дій.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій на цивільного захисту населення розповів також, що у квітні у місті очікують на перевірку від Державної служби з надзвичайних ситуацій Житомирської області. Свого часу Бердичів таку уже здавав і зробив це доволі непогано. Для досягнення нового позитивного результату потрібно визначити осіб, які займаються цивільним захистом та дати їм час попрацювати у цьому напрямку.

Віктор Рябушко ще раз зауважив, що очолюваний ним відділ надасть будь-яку допомогу у підготовці усім, хто її потребуватиме. Окремо він звернувся до керівництва МК ВЖРЕП №7, як, по-суті, нової структури, котрій потрібно на відновлення багато часу, якого немає та пообіцяв при потребі надати необхідні напрацювання, документи, плани із вказанням дат тощо - все, що потрібно для якісної для роботи. Так як у відомстві даного підприємства є багато споруд цивільного захисту, було рекомендовано провести навчання особового складу, узгодити їх тематику і час. Активізувати діяльність у даному напрямку мають і інші організації, на балансі яких теж числяться такі захисні споруди. Наголос - на необхідності дотримання графіків тренувань присутніми і їх проведення не лише на папері, а і на ділі. При перевірці одразу буде видно, хто на практиці відпрацював навики та вміння, а хто цього не зробив.

До листопада поточного року має бути оголошено і проведено конкурс на кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту серед служб, установ, організацій з підведенням підсумків. Згідно з вимогами Табеля термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту відділ щоквартально звітуватиме про хід виконання плану основних заходів з підготовки цивільного захисту та план-графік навчання і тренувань з його аналізом та внесеними пропозиціями.

На найближче засідання сесії Бердичівської міської ради буде винесено Програму техногенно-екологічної безпеки зі змінами. Останні обумовлені різким ростом цін. Через здорожчання надана минулоріч інформація є неактуальною і її потрібно коригувати.

Члени виконавчого комітету Бердичівської міської ради не мали зауважень та питань до виступаючого, тож даний проект рішення підтримали одноголосно.

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.