П'ятниця, 2 Червня

У Бердичеві пропало тіло померлої – це містика чи злочин?

 Лише сьогодні ми розповіли про смерть бердичівлянки, яку вже тиждень не дає поховати її син, як ця історія набула незвичного повороту. Після виходу замітки до редакції зателефонували і сказали, що тіла померлої в будинку не знайшли. 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Довелось їхати на місце, шоб розібратись, що ж сталось насправді. Як це зазвичай буває, сусіди найкраще знають все, що робиться у них на вулиці, тож і тут, на вулиці Сімака, що на Новосілках, вони розповіли журналісту всі перипетії пригоди.

Вони вже давно змирились з тим, що у великому будинку жила сім’я, яка була несхожою на всі інші. Будинок збудував дід, його дочка викладала мову і літературу в міській школі, і не просто викладала, а була заслуженою вчителькою України. А її син після навчання в коледжі не знайшов собі роботи за спеціальністю, зате знайшов хобі – збирати сміття в усьому місті і волокти його до оселі.

Коли кілька років тому на обійсті сталась пожежа, то згоріло кілька тон вугілля, припасених ще дідом та гори паперу, картону і мотлоху, якими були завалені горища та кімнати як старої, так і нової хати. За кошти, надані міськвиконкомом хату перекрили заново, і вона знову дуже швидко наповнилась сміттям і непотребом, як і весь двір та город.

Півметрові щурі раз-по-раз вибігали з їхнього подвір’я, а в спеку млосний запах розносився далеко за межі двору. Син ростом під два метри щодня привозив з міста по три-п’ять возиків нового сміття, не дуже журився його подальшою долею і так дожив майже до 60 років.

У минулу неділю його мати померла. Викликали лікаря, який і засвідчив смерть жінки, нічого не передбачало несподіванок. В понеділок жінка, яка допомагала сім’ї, разом з сином обійшли всі інстанції, отримали свідоцтво про смерть, купили хрест і труну, згодом він вже сам отримав і гроші на поховання, але потім щось пішло не так.

Коли приїхали з кладовища, щоб забрати тіло, він руками зламав труну і сказав, що хоче ще попрощатись з матір’ю. Кілька днів не пускав до оселі нікого, в тому числі і поліцейських. Не знаючи, що робити, сусіди покликали в п’ятницю вранці депутата міської ради Дениса Заремського та розповіли йому цю історію. Він підняв її на засіданні виконкому, і лише тоді «машина закрутилась».

Ввечері близько сьомої години до оселі приїхали багато поліцейських та представники аварійної служби, які й виламали замок в дверях. А троє поліцейських ледве впорались з велетнем, щоб надіти на нього кайданки.

Та тіла померлої жінки вони не знайшли. А, може, й не шукали, уточнили сусіди. Адже було вже темно, а у завалах сміття в будинку та на подвір’ї що хочеш можна сховати.

На вихідних до оселі ніхто не навідувався, а сьогодні під обід мали приїхати працівники міської аварійно-рятувальної служби, які мали б почати вивезення сміття.

Сусіди висловлювали сумніви, що в них це швидко вийде, адже сміття тут накопичились вже десятки тон, і говорили про те, що коли власник повернеться з психлікарні, то може ще й сказати, що в нього тут були гроші та коштовності та подати на МКАРС до суду.

Подібні ситуації ми вже колись описували, коли у міські квартири їх господарі наносили сміття майже до стелі, і виходом з ситуації тоді їх сусіди вважали переселення таких людей в приватний будинок, мовляв, там вони ніколи не заб’ють весь двір сміттям. Але, як бачимо на цьому прикладі, немає нічого неможливого.

А що ж все-таки сталось з тілом померлої, поки що залишається таємницею. Як тільки з’явиться якась звістка щодо цього, ми обов’язково повідомимо.

P.S. Сьогодні знову відновились ці пошуки, і врешті-решт її таки знайшли читайте тут.

 tilo1

tilo2

tilo3

tilo4

tilo5

tilo6

tilo7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.