Четвер, 28 Вересня

Українці відмовилися від перспективи залишитися без вихідного на 8 березня

06 бер. 2023 Малі Міста України

Напередодні Міжнародного жіночого дня Міністерство культури та інформаційної політики і Мінцифри запустили у додатку «Дія» нове опитування щодо необхідності вихідного дня 8 березня.

До сьогодні, 6 березня, українці висловлювали у застосунку свою думку. Загалом, більше двох мільйонів громадян взяли участь у опитуванні і врешті-решт визначилися, що упускати додатковий вихідний вони не хочуть.

Результати свідчать, що відмовитися від свята готові лиш 32,8% респондентів, а це – 703 тисячі громадян. А 110 тисяч українців (5,15%) ніяк не можуть визначитися у цій дилемі. Переважна ж більшість – 61,9% – прагнуть залишити 8 березня вихідним днем.
До речі, це опитування виявилося найрезонанснішим серед тих, які взагалі порводилися на цій платформі.

«Понад 2,1 мільйона українців взяли участь в опитуванні про 8 березня в Дії. Неймовірний результат. Наш рекорд. Більшість проголосувала за те, щоб залишити 8 березня вихідним – 1,3 млн+ голосів»,

зазначив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Тепер цю думку українців обіцяють врахувати при остаточному прийнятті рішення, – пишуть Малі Міста України.

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.