П'ятниця, 29 Вересня

У Бердичеві вшанували пам’ять Тараса Шевченка

09 бер. 2023 З офіційного сайту міста

9 березня, у День народження Тараса Шевченка, біля пам’ятника Великому Кобзареві зібралися очільники міста та району, а також представники депутатського корпусу і громадськості.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО // Робота у Бердичеві

Життя і творчість українського генія, надихало не одне покоління наших співвітчизників на боротьбу за волю й незалежність України, зазначає міський голова Сергій Орлюк. І сьогодні, під час повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, заклик “Борітеся – поборете!” залишається актуальним.

Духовний заповіт Пророка української нації, переконаний міський голова, житиме у віках та слугуватиме моральним орієнтиром для українського народу.

До підніжжя пам’ятника Кобзареві лягли синьо-жовті квіти, як символ вдячності та пошани від усієї бердичівської громади та жителів Бердичівщини.

До Дня народження Тараса Шевченка у культурно-мистецьких та освітніх закладах міста пройдуть патріотичні благодійні концерти, вечори поезії, тематичні уроки та виставки.

У Бердичеві вшанували пам’ять Тараса Шевченка

У Бердичеві вшанували пам’ять Тараса Шевченка

У Бердичеві вшанували пам’ять Тараса Шевченка

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.