П'ятниця, 29 Вересня

Здати іспити на водійське посвідчення – чи реально це сьогодні в Бердичеві?

09 бер. 2023 Дар’я Мішина

Містяни скаржаться, що в Бердичеві велетенська черга з охочих скласти практичний іспит з водіння. Вона розписана на місяці вперед, але чи є можливість скласти іспит раніше?

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО // Робота у Бердичеві

Вже з самого ранку жителі Бердичева та району займають чергу аби отримати талончик на реєстрацію заяви з практичного іспиту. Зробити це стало важче через військовий стан та нові правила отримання водійського посвідчення, про які ми вже розповідали раніше.

«Під час військового стану на практичний іспит можна зареєструватися лише через термінал. Запис людей проводиться на два тижні вперед, після чого формується заява на здачу практичного іспиту. З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та медичну довідку. Записатися на іспит можна звернувшись до своєї автошколи або в індивідуальному порядку безпосередньо в самому сервісному центрі.» - прокоментувала працівниця сервісного центру МВС.

Це означає, що вам необхідно особисто приїздити до сервісного центру МВС та займати «живу» чергу, але на цьому сюрпризи не закінчуються. Для того, щоб взяти талончик на реєстрацію, вам доведеться не один раз завітати до стін сервісного центру.

Бердичівлянка Світлана одна з тих, хто теж хоче скласти іспит. Вона розповідає, що вже другий раз приходить, аби отримати талон. Минулого разу вона прийшла о 8 ранку, але отримати його не вийшло, бо їх просто не було. Працівник МВС порадив їй прийти на наступний день і, можливо, тоді в неї вийде його отримати. Наступного дня жінка прийшла о 6:30 ранку і була вже третьою в черзі, тому того ж дня в неї вийшло подати заяву. Жінка радіє, що вже на крок ближча до своєї мрії і залишилось лише записатися на іспит та здати його на «відмінно».

Інша ж наша землячка Наталія обурена тим, що в автошколі її вже попередили, про те, що здавати іспит вона буде наприкінці квітня, хоч в розпочала навчання вона ще у вересні. Майбутня водійка цікавилась в учнів інших автошкіл, як у них справи з термінами та розповідає, що ситуація по місту приблизно однакова. Жінка вважає, що це занадто довго, для того щоб отримати посвідчення.

Словом при старому алгоритмі, про який ми вже розповідали раніше цей процес займав вдвічі менше часу.

Бердичівлянин Іван прийшов здавати теоретичний іспит і сподівається, що коли прийде час здавати практичний іспит вже не буде таких черг тому, що хлопець не впевнений, що в нього вийде здати іспит з водіння, якщо він зробить перерву та не буде їздити протягом двох місяців.

Але чи є якийсь вихід з цієї ситуації? Даємо вам декілька рекомендацій з якими ви можете швидше здати теоретичний іспит та отримати омріяне водійське посвідчення. Завжди можуть розраховувати на допомогу ті учні, яким необхідно по поважних причинах виїхати з міста наприклад на лікування або на поле бою, вагітні жінки, яким скоро народжувати. Якщо ви не підходите під ці категорії, можна скористатися своїм правом на індивідуальний запис через сервісний центр МВС, але кількість місць є обмеженою, тому не завжди це вийде швидше.

prava 09 1

prava 09 1

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.