П'ятниця, 9 Червня

Постраждалий в ДТП на Бердичівщині шукає правди у ЗМІ

Бо в Бердичівському суді, на жаль, йому це поки що це не вдається.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Кілька тижнів тому до редакції нашої газети завітав чоловік, якому було важко стояти і сидіти, адже він переніс серйозні операції, має тепер в ногах металеві шунти і потребує ще тривалого лікування та реабілітації.

Він розповів історію, початок якої ми публікували на сайті 6 вересня минулого року. Тоді в Гришківцях сталась жахлива дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої постраждало троє осіб. На повороті, на містком через струмок, зіткнулись лоб в лоб автомобілі «Мереседес» та «КІА».

Водієм «Мереседеса» був відвідувач нашої редакції, а водієм «КІА», який виїхав на смугу зустрічного руху, був молодий військовий однієї з місцевих частин.

У поліцейських, які протоколювали ДТП не було особливих сумнівів про те, що саме військовий порушив правила дорожнього руху. Та й сам він теж відразу визнав свою вину і обіцяв постраждалим водію «Мерседеса» та його доньці, яка теж отримала травми, компенсувати збитки та надавати всіляку допомогу.

Але після того, як досудове розслідування завершилось, і матеріали потрапили до суду, все змінилось. У підготовчому засіданні адвокат водія «Мерседеса» подав цивільний позов щодо відшкодування збитків, адже тривале лікування потребувало чимало коштів, та й серйозна травма надовго зробила його непрацездатним.

Та суд тривав зовсім недовго. Суддя Хоцька послалась на законодавчі нововведення, які дозволяють зупиняти провадження до кінця військового стану, якщо однією із сторін є фізична особа перебуває в складі ЗСУ і зупинила розгляд справи.

Відповідно, військовий сказав тепер, що буде чекати вироку суду, і лише тоді буде його виконувати, в тому числі і в частині відшкодування потерпілим.

Так, ніби то все по закону, все по правилам, але чи по совісті?..

zupinsud1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.