Середа, 29 Березня

За скільки часу в Бердичеві можна виготовити паспорт: особистий досвід

Тривалий час виготовлення документів у Бердичеві займало більше часу, ніж зазвичай. Спочатку через повномасштабне вторгнення, потім причиною цього був блекаут. Але як справи з отриманням паспорту наразі довідався наш кореспондент особисто, тому давайте і ми дізнаємось як це було.

 


Прийом громадян у ЦНАПі, як ми вже писали раніше, відбувається за попереднім записом, але нажаль, електронна черга не працює в нашому регіоні, тому потрібно заздалегідь звернутися до 104 кабінету, де вас запишуть на зручну для вас дату та час. Черга зараз невелика і менш ніж за тиждень я потрапила на прийом документів. Словом, це був вже мій другий похід і перед цим черга була розписана аж на три тижні.

 

Перед записом необхідно сплатити адміністративний збір, який суттєво підвищився. Тепер, щоб отримати паспорт в 20-ти денний термін треба заплатити 450 гривень (раніше 372), а терміновий у 7-ми денний коштує 820гривень (раніше 498) гривень. При досягненні 14-річного віку, перше виготовлення паспорта безкоштовне. Закордонні паспорти коштують дещо дорожче, так для звичайного 20-ти денного отримання потрібно сплатити 856 гривень, а за терміновий, який виготовляється протягом 7-ми робочих днів 1496 гривень.

Прийшовши на встановлений час необхідно заповнити заяви, тому я взялася за їх наповнення. Для кожного ці заяви будуть різними, дивлячись з якої причини ви отримуєте або змінюєте свої документи. Після цього вас сфотографують, візьмуть ваші відбитки пальців, а на спеціальному сенсорному приборі ви поставите свій електронний цифровий підпис. Цим підписом ви зможете користуватися і в подальшому. За потреби, привітливі адміністратори видадуть вам довідку, що встановлюватиме вашу особу, але її потрібно зберегти в цілості та збереженості, адже коли ви отримує паспорт її необхідно здати назад. Адміністратори розповідають, що готовність документу можна переглянути на офіційному сайті, а забрати можна щ 16:00 по 17:00.

Як я вже проговорилась раніше, це був мій другий похід. Вперше я зареєструвалась на початку листопада і вже за три тижні, коли прийшов мій час оформлювати документи розпочалась повітряна тривога. Коли я реєструвалась вдруге, адміністратор сказав, що по закінченню тривоги я все ж могла прийти та подати документи, тому не повторюйте моїх помилок та приходьте.

Я отримала свій паспорт рівно через 20 робочих днів. Коли я прийшла його забирати в мене знову взяли відбитки пальців, я здала довідку після чого отримала свій новенький паспорт. В цілому, сервіс при ЦНАПі значно покращився. Працівники дуже ввічливі, а радянські «замашки» відійшли у минуле.

pasport1

pasport3

pasport2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.