Середа, 29 Березня

В Бердичеві прощатимуться з померлим директором комунального підприємства

Ігор Максімов передчасно помер вчора від раптового приступу інсульту і лікарі, на жаль, не змогли його врятувати, хоча і боролись за його життя цілий день. 

Хоча, чому раптового. Головні болі та високий тиск вже давно були його щоденними супутниками. Знайомі і колеги радили йому поберегтись, підлікуватись, не нервувати, але…

Ігор В’ячеславович останнім часом працював директором комунального підприємства «Бердичівкомунсервіс» і близько до серця брав все, що стосується галузі і колективу. Там не прибрали сніг, не так обрізали дерева, не зловили собак, чи навпаки не туди їх випустили – все це було повсякденною роботою колективу, який він очолював, і кожне критичне зауваження він сприймав на своє серце. І воно, на жаль, не витримало…

Ігор Максімов народився в Бердичеві 16 квітня 1966 року. Навчався в четвертій школі, після якої здобував інженерну освіту в Одеському інституті холоду, де отримав кваліфікацію спеціаліста з холодильних установок.

Після повернення в рідне місто працював на «Прогресі» а згодом і на «Комсомольці» начальником цеху. А в середині дев’яностих, як і мільйони активних і підприємливих українців, заснував свій невеличкий бізнес.

Автобусні перевезення – це те, що стало на кілька десятиліть його роботою, хобі і бізнесом. Сотням інших підприємців він допоміг стати на ноги, коли возив їх на Хмельницький «клондайк» за закупками. Тисячі бердичівлян доставляв на відпочинок до моря, та надавав транспортні послуги ще по десяткам необхідних випадків.

Я особисто познайомився з Ігорем десь взимку 1996 року, коли він возив підприємців Бердичева на перші майдани, які тоді навіть так не називались.

Не завжди було все гладко в цьому сімейному бізнесі та сімейному житті померлого, тож це теж на жаль, не додало йому здоров’я.

Раніше пасивний до політичного життя, на останніх виборах він пристав до команди партії «Пропозиція» та балотувався на виборах до міської ради. І хоча він не пройшов у депутати, та радо підставив плече своїм однопартійцям, коли потрібно було піднімати одну з найважчих галузей міського господарства.

За останні роки «Бердичівкомунсервіс» отримав трохи нової техніки, колектив поповнився молодими спеціалістами, значно покращились умови праці, і в планах його керівника було ще чимало корисних задумок. На жаль, виконувати їх доведеться вже іншим людям…

Прощання з Ігорем Максімовим відбудеться завтра о 13.00 за адресою вул. Януша Тишкевича, 34.

Maksimov1

Maksimov2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.