Понеділок, 5 Червня

У ніч з суботи на неділю переводимо годинники на літній час. Пам’ятка для бердичівлян

24 бер. 2023 Вікторія Матвєєва

Традиційно в останню неділю березня (цьогоріч – 26 березня) Україна перейде на літній час. Переведення стрілок годинника на годину вперед відбудеться о 04.00 год. Сучасні ґаджети та техніка, як правило, перелаштуються автоматично, а от власникам механічних годинників потрібно вручну задати новий час. Інакше є ризик потрапити у неприємну ситуацію.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Перехід із зимового та літній час та навпаки з року в рік активно обговорюють українці. Його доцільність прихильники пояснюють збільшенням тривалості світлового дня і можливістю зекономити на електроенергії. Їм на противагу противники таких часових змін називають дороговизну переходу для високотехнологічної сфери, витрати на яку повністю нівелюють вищезгадану економію світла, та негативним позначенням на біологічних ритмах людей, зокрема тих, які мають захворювання серцево-судинної системи.

Ці суперечки точаться із року в рік, однак поки Верховною Радою вони не скасовані, ми продовжуємо двічі на рік перелаштовувати себе на годинний «зсув» у графіку. Якщо восени зробити це виходить ще якось простіше, бо на відпочинок формально додається зайві 60 хвилин, то навесні підйом за годину до звичного для організму часу декому дається важко і позначається на самопочутті і здоров’ї. Медики у періоди таких «переходів» щоразу радять людям намагатись не перевантажувати себе, більше часу проводити на свіжому повітрі та навіть переглянути раціон.

 

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.