Понеділок, 5 Червня

Початок судового засідання по бердичівській паливній справі співпав з відключенням світла у місті

 

Це засідання, по суті, мало би бути першим підготовчим засіданням, коли справу розглядає колегія суддів. Саме про такий розгляд клопотали обвинувачувані на попередньому судовому засіданні, яке проводила одна суддя.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Дата цього засідання була призначена ще більше місяця тому, до нього готувались прокурори, судді, адвокати і самі обвинувачувані, але саме в 11.30, буквально за хвилину до того, як всі мали заходити до судової зали, в будівлі зникло світло.

Проводити засідання в такому випадку забороняється, адже воно має бути обов’язково записане на електронні носії. Судді Базюк, Яковлєв та Хоцька (яка головує у цьому складі трійки) стали виясняти, наскільки довгим може бути відключення електроенергії і що робити далі.

Жартома хтось спитав у обвинувачуваних, чи не їхніх це рук справа, адже за своїми посадами вони опосередковано начебто можуть впливати на міську сферу ЖКГ. Але ні перший заступник міського голови Артем Азізов, ні заступник з питань ЖКГ Руслан Квятківський, ні начальник МКАРС Павло Котик, ні навіть представник потерпілої сторони - секретар міської ради Богдан Коляда, не прокоментували свого втручання чи невтручання в процес відключення електроенергії.

Суддям нічого не залишалось робити, як відкласти засідання, попередньо призначивши дати наступних. Отже, наступне має бути 10 квітня о 14.30 (воно було призначене ще раніше), а ще одне – 11 травня о 15.30.

Користуючись можливістю я перепитав в учасників справи, то скільки ж все-таки палива зараз знаходиться в бочках на території комунсервісу, але жоден з них не став називати цифру. Мовляв, ще не злили якісь залишки з колишніх резервуарів, ще не підписали протокол перевірки, ще рано її називати...

З цього склалось враження, що поки ще йдуть активні торги стосовно того, в яку сторону повернути паливну справу, і хто з неї буде мати найбільше дивідендів, а хто – найбільше проблем.

sudpal1

sudpal2

sudpal3

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.