Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 982

Четвер, 1 Червня

Хворий на сказ бобер покусав жінку у Бердичівському районі

30 бер. 2023 РІО-Бердичів

Інформація від Бердичівського УТМР. Знову сказ - це 13 випадок за 2022-23 роки. У Бердичівському районі в с. Кукільня стався рідкісний випадок - бобер покусав жінку. 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

За результатами експертизи підтверджено, що бобер був хворий на сказ. Звір зайшов на подвір’я за 1 км від водойми, де проживав. Коли дикі звірі з’являються у населеному пункті у світлу пору доби, це є першою ознакою, що тварина хвора (як правило, на сказ).

Відсутність полювання збільшило популяцію бобрів і вони стали менше боятися людей.

Закликаємо людей бути обережними, з пересторогою ставитись до тварин, які забігають в обійстя та вакцинувати своїх домашніх тварин. Зокрема це стосується жителів сільської місцевості, хатні улюбленці яких здебільшого проводять час на вулиці та можуть контактувати із іншими, потенційно заразними тваринами.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.