Понеділок, 5 Червня

Несподіваний поворот в суді про бійку біля сорокового магазину в Бердичеві

Сьогодні в Бердичівському суді відбулось підготовче судове засідання у справі про бійку біля сорокового магазину, коли військовий направляв пістолет на цивільних, але ті виявились спритнішими.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Перше підготовче засідання не відбулось через явку одного з адвокатів, але сьогодні всі зібрались (крім потерпілих) і суддя розпочала підготовче засідання.

Нагадаємо, що в цій справі в якості обвинувачуваних виступають відомий бердичівський нотаріус, його син і їх знайомий, а в якості потерпілого військовий спецпідрозділу та його дружина. Ввечері 2 серпня минулого року всі вони опинились в одному місці (біля сорокового магазину), хоча і вели себе по-різному.

Молодій жінці здалось, що до неї не зовсім тактично поставились чоловіки з черги за кавою, і вона зателефонувала своєму чоловіку. Той швидко приїхав у цивільному одязі, підійшов до того, на кого вказала жінка, вихватив пістолет і перезарядив його. Чоловіки, які стояли поруч не розгубились, збили нападника з ніг і вихватили в нього пістолет.

В підсумку, військовий став потерпілим, а чоловіки обвинувачуваними за ч 2 ст 296 (хуліганка), а нотаріуса крім цього ще й за статтею 262 (викрадення зброї). Хоча ці ж самі «хулігани» відразу викликали поліцію, а цей самий «крадій» пістолета відразу здав його правоохоронцям.

Слідство тривало майже всю осінь, і лише в кінці листопада обвинувальний акт попав до Бердичівського суду. Здавалося б, справа не з простих, слідчі і прокурори мали все підготувати як треба, але для судді справжньої несподіванкою стала заява адвоката про те, що його підзахисний не отримував копії обвинувального акту, а на відповідній розписці стоїть чужий підпис.

Прокурор крутився як вуж, виправдовуючи таку непрофесійність, але придумати притомного пояснення діям слідчих так і не зміг. Суддя перепитала ще по разу всіх учасників процесу, двоє з них отримували копії акту, а третій – ні.

Через хвилин двадцять після того, як суддя пішла до нарадчої кімнати, вона повернулась і оголосила вердикт: повернути обвинувальний акт прокурору для усунення недоліків.

А щодо усної заяви нотаріуса про злочин по підробці документів, суддя пояснила, що суд може розглянути лише письмову таку заяву та передати її до державного буро розслідувань.

На цьому судове засідання завершилось, а учасники справи завірили журналіста, що якби не за цим фактом повернули акт, то в них є ще чимало аргументів, і головний з них – це відеозапис усіх подій, які при безпристрасному розгляді взагалі розіб’ють звинувачення нанівець.

Litvin1

Litvin2

Litvin3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.