П'ятниця, 9 Червня

На Бердичівському водосховищі виявлено мор товстолоба. Фото

19 трав. 2023 Житомирський рибоохоронний патруль

17 травня на водному плесі Бердичівського водосховища (р. Гнилоп'ять) в межах м. Бердичів Бердичівського району Житомирської області під час реагування на дзвінок " гарячої лінії" виявлено масовий мор водних біоресурсів.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

На місце події негайно виїхали працівники Житомирського рибоохоронного патруля. Рибоохоронцями спільно з представниками місцевого Управління Держпродспоживслужби проведено обстеження берегової лінії та водного плеса водойми, та складено акт обстеження.

Під час обстеження виявлено 195 екз. загиблого товстолоба. Про факт загибелі повідомлено ДЕІ Поліського округу та Управління Держпродспоживслужби у Житомирській області. Матеріали готуються для передачі до ДЕІ Поліського округу для розрахунку завданої шкоди.

Мор риби у Бердичеві

Мор риби у Бердичеві

Мор риби у Бердичеві

Мор риби у Бердичеві

Мор риби у Бердичеві

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.