П'ятниця, 9 Червня

В Бердичеві підприємцю «впаяли» штраф

24 трав. 2023 Дар’я Мішина

Сьогодні, 24 травня на засіданні адміністративної комісії розглянули справу, де по вулиці Зеленій виявили складування будівельних матеріалів та гранітних каменів за межами підприємства без дозвільних документів.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Виявити це правопорушення вдалося завдяки небайдужим, які звернулися до муніципальної інспекції зі скаргою. Як виявилось, дане підприємство це «БЕРЕСТОК-М», яке активно бере участь у житті міста та завжди допомагає.

На жаль, власник не зміг відвідати засідання адміністративної комісії через те, що напередодні зламав ногу, проте була присутня співвласниця підприємства і за сумісництвом мама порушника, а також бухгалтер підприємства.

Жінки пояснили, що правопорушення було вчинене через те, що на території підприємства зараз іде перестановка, через що будівельні матеріали та гранітні камені і винесли. Наразі вони вже отримали дозвіл на складування, тому роблять це цілком законно.

Враховуючи всі вищеперелічені фактори, члени адміністративної комісії прийняли рішення призначити мінімальний штраф, але не всі члени адміністративної комісії були згодні з таким рішенням, так, Василь Толочко проголосував проти. Незважаючи на це, підприємцю був призначений мінімальний штраф по статті 152 КУпАП, а через те, що чоловік веде підприємницьку діяльність цей штраф становить 850 гривень. 

berestok1

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.