Вівторок, 5 Грудня

Про мінну безпеку і не тільки розповіли учням ліцею на Бердичівщині рятувальники

16 листопада у рамках обласного місячника знань дітьми правил безпеки рятувальники провели урок безпеки життєдіяльності для школярів Райгородоцького ліцею на Бердичівщині.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Під час заняття фахівці ДСНС розповідали учням про дії під час виникнення надзвичайних ситуацій, правила мінної безпеки, зокрема алгоритм дій під час виявлення підозрілого предмету.

Рятувальники наголосили, що такі знахідки заборонено чіпати, необхідно відійти на безпечну відстань та зателефонувати за номером 101 чи 102. Також працівники Служби порятунку нагадали порядок дій при сигналі "Повітряна тривога".

Насамкінець рятувальники закликали учнів долучатися до Руху юних пожежних-рятувальників. Це сучасний осередок активних та творчих однодумців, які знають, що таке безпека і вміють проводити свій час з користю.

minna bezpeka1

minna bezpeka2

minna bezpeka3

minna bezpeka4

minna bezpeka5

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.