Мій татусь - Герой! — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Мій татусь - Герой!

12 бер. 2015 Олександр Чорний

Під вигуки "Герої" та "Слава Україні" 7 березня в Бердичеві зустрічали славетну 1-шу протитанкову артилерійську батарею, очолювану капітаном Сергієм Чорним, а я... я зустрічав свого татка.
Пройшло більше, ніж вісім місяців, як мій татусь поїхав боронити нашу Батьківщину від бандитів, терористів та російських найманців, які прийшли на українську землю, посягнувши на її цілісність та суверенність.


Хоч я ще малий, та все ж розумію що таке війна і які жахіття вона несе людям. Тому усвідомлюю, наскільки важлива участь таких мужніх чоловіків, як мій татусь, у неоголошеній війні за Україну. Там, у далекому краю, в окопах, вони захищали нас і не пропустили ворога далі. Їх не оминуло жахіття масових обстрілів "Градами" та "Смерчами", коли день змінюється ніччю від страшних вибухів, вогню та диму, та вони вистояли. І крім того стійко реагували на численні диверсії, на які не скупився ворог. Вони з честю виконували бойові завдання в зоні АТО: били ворога відважно і мужньо, "точно в ціль" у районах Амвросіївки, Саур-Могили, Григорівки, Гранітного, Дмитрівки, Миколаївки, Волновахи.


Вони - Герої, бо здійснили подвиг: вберегли усіх нас, вони зробили все, аби ми тут жили у мирі та спокої, аби спали в теплих оселях.


Тепер я знаю як важко чекати на найріднішу у світі людину... та дочекатися. І сміливо можу стверджувати: коли людина воює за правду, коли вдома на неї віддано чекають, то шанс того, що ця людина повернеться додому живою, зростає у мільйони разів. Головне любити і вірити!


Мій татусь – Герой! За час, поки він був в АТО, я подорослішав і зрозумів, що незалежна Батьківщина для мене понад усе. Мрію, щоб в Україні запанував мир і всі захисники живими повернулися додому.


Олександр Чорний,
учень 3 - А класу Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.