Напівтаємне засідання провели бердичівські посадовці — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Напівтаємне засідання провели бердичівські посадовці

Зорі на бердичівському політичному небосхилі так зійшлись, що на засідання, де посадовці рятували міську лазню від повного відключення за борги, не потрапив жоден з представників засобів масової інформації.


На скликаному в екстреному порядку виконкомі з міського бюджету було виділено 248 тисяч гривень фінансової допомоги КП «Міська лазня». Директора цього підприємства на початку жовтня було відсторонено від виконання посадових обов’язків через борги лазні. А от виникли вони через невідповідність між вартістю послуг лазні і тарифами на комунальні послуги.
Варто зазначити, що ціни на відвідування лазні досить довго всіма правдами і не правдами занижувались, тож цілком очевидно, що при такому «хазяйнуванні» будуть борги. Однак, в кінцевому результаті, винним у тому, що вони є, виявися сам керівник, а не люди, які не встановили одразу відповідні тарифи, знаючи про різке зростання цін на газ, воду і електроенергію.


Щоб розібратись з усіма питаннями по лазні було створено спеціальну робочу групу, яка мала б розібратись у фінансовому стані підприємства, з’ясувати всі боргові зобов’язання та провести повну інвентаризацію. Однак, невідомо, чи будуть результати її роботи оприлюднені.


Історію з відстороненням керівника лазні можна назвати грою міського голови на публіку. Показовою розправою він хотів сказати, що слідкує за роботою усіх комунальників і в будь який момент хтось з керівників стане наступним, але вийшло щось на зразок: «А давайте, перед виборами знайдемо когось винного?». А тим часом люди, яких варто було б знайти і придивитись до їхньої роботи, спокійнісінько сиділи в залі, тихцем радіючи, що і цього разу «пронесло».


Про що саме йшла мова на засіданні-спецоперації з порятунку лазні, точніше, що саме розповідали членам виконкому перед ухваленням рішення про виділення коштів, залишилось загадкою, оскільки у посадовців не знайшлось часу запросити ЗМІ. Можна лише припустити, що на підприємстві дійсно кепські справи, раз влада боїться, що преса дізнається якусь «зайву для себе інформацію». 

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.