Майбутні керівники бердичівської прокуратури складають тести. Рейтинговий спискок — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Майбутні керівники бердичівської прокуратури складають тести. Рейтинговий спискок

На сайті Генеральної Прокуратури України вже оприлюднені рейтингові списки кандидатів на посади керівників місцевих прокуратур, складені на підставі трьох етапів тестувань.


Перший етап відкритого конкурсу –тестування на знання законодавства (професійний тест). До наступних етапів тестування (на загальні здібності) допускаються кандидати згідно з рейтингом, із розрахунку не більше десяти осіб на одну посаду.


Згідно рейтинговому списку Бердичівської місцевої прокуратури розміщеному на сайті ГПУ, заявки на участь подали 23 претенденти. Перші 16 у рейтингу пройшли до наступного туру конкурсу. З листопада спеціальна комісія розпочне співбесіду з цими кандидатами. Повболівати за бердичівських прокурорів, можна буде в режимі онлайн 6 листопада, на сайті ГПУ.

Berdichiv 1 1

Berdichiv 1 2

Відео

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.