Пожежно-профілактичне відпрацювання у Хажині — РІО Бердичів

П'ятниця, 22 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Пожежно-профілактичне відпрацювання у Хажині

Як показує статистика, збільшення кількості пожеж в житловому секторі припадає саме на осінньо-зимовий період. Основними причинами займань є порушення правил при влаштуванні димаря опалювальної печі, експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів, використання саморобних обігрівачів тощо. З метою попередження виникнення пожеж та нещасних випадків, спричинених ними, працівники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС Житомирщини продовжують проводити пожежно-профілактичні відпрацювання.


Так, 11 грудня рятувальники спільно з представниками органів районної та сільської влади, медиків фельдшерських пунктів, депутатського корпусу, засобів масової інформації провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Хажинської сільської ради.
Загалом рейдовиками було пройдено понад 60 осель. Кожному господарю вручали пам’ятки безпеки, в яких зазначені основні недоліки, що допускаються при монтажі та експлуатації електрообладнання й пічного опалення. Обов’язково наголошувалося на обережному поводженні з вогнем та недопущенні пожеж через дитячі пустощі.


Окрему увагу під час відпрацювання фахівці приділили багатодітним сім’ям, самотнім пенсіонерам, неблагонадійним особам. Господарям була надана консультативна допомога, роз’яснено ризики, перевірені умови побуту.
Поза увагою не залишились і навчально-виховні заклади. З учнями та педагогічним колективом рятувальники провели заняття щодо вміння користуватися вогнегасниками, довели до присутніх вимоги правил пожежної безпеки, поведінки в різного роду життєвих ситуаціях, характерних для осінньо-зимового періоду.


На території району заходи такого масштабу проводяться вже не вперше. Упродовж осінньо-зимового періоду комплексні профілактичні відпрацювання пройдуть і в інших населених пунктах, аби запобігти виникненню пожеж. Як показує багаторічний досвід, саме такі заходи мають надзвичайно позитивний вплив на свідомість населення.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.