Бердичівський суд визнав рішення міського голови незаконним — РІО Бердичів

Бердичівський суд визнав рішення міського голови незаконним

Після оголошення судової ухвали в залі суду люди почали аплодувати судді Тетяні Потаповій, яка розглядала адміністративний позов Володимира Пономарчука проти міського голови Василя Мазура щодо визнання рішення останнього незаконним. Нагадуємо, депутат міської ради звернувся до міськрайонного суду через вето мера на рішення більшості депутатів обрати його секретарем міськради.


Останнє слухання у справі «Пономарчук проти Мазура» відбулось у вівторок, 15 грудня. На ньому присутні мали змогу послухати дебати між представниками Володимира Пономарчука і Василя Мазура. Основною темою виступів сторін було обґрунтування дій міського голови, як протиправних і законних відповідно. Після того, як у сторін вичерпались аргументи, суддя оголосила перерву для винесення рішення.


Згідно ухвали, зачитаної суддею Тетяною Потаповою, позов Володимира Пономарчука задовольнили, дії міського голови щодо зупинення рішення міської ради визнано протиправними. Також суд зобов’язує мера підписати рішення Бердичівської міської ради про обрання секретарем Володимира Пономарчука, ухвалене депутатами 16 листопада.
Таким чином, перший раунд боротьби за крісло секретаря міської ради завершився на користь Володимира Пономарчука. Цілком ймовірно, що міський голова скористається своїм правом оскаржити рішення в апеляційному суді протягом відведених законодавством 10 днів.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.