Рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями Бердичівщини — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями Бердичівщини

З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, 18 грудня рятувальниками спільно з представниками депутатського корпусу, засобів масової інформації та представниками адміністрації проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Мирославської сільської ради Бердичівського району.


 
Під час заходу фахівцями здійснювався подвірний обхід. Прискіпливу увагу рятувальники звертали на систему влаштування пічного опалення у приватних помешканнях. У будинках одиноких та малозабезпечених людей похилого віку перевірили справність печей, димарів, наявність тяги тощо.
 
Також вручили селянам листівки з інформацією профілактичного характеру та довели сумну статистику трагічних випадків при недбалому поводженні з відкритим вогнем, під час експлуатації пічного та газового обладнання.
 
Надзвичайники здійснили профілактичний виступ на виконкомі сільської ради перед колективом сільської ради.
 
В цілому під час рейду було пройдено 38 житлових будинків та проведено навчання 117 жителів с. Мирославка. У доступній формі їм було доведено правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, а також вручено листівки з інформацією щодо основних причин пожеж.
 
Рятувальники постійно проводять профілактичну роботу серед населення, але кожен повинен, у першу чергу, сам більш відповідальніше ставитись до свого здоров’я та життя.  

 

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.