У Бердичівській виправній колонії №70 пройшла Спартакіада, присвячена Дню Перемоги — РІО Бердичів

Вівторок, 24 Листопада

У Бердичівській виправній колонії №70 пройшла Спартакіада, присвячена Дню Перемоги

10 трав. 2016 Бердичівська ВК №70

З нагоди святкування 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 07.05.2016 року в Бердичівській виправній колонії № 70 за участю засуджених та збірної команди церкви «Спасіння під девізом «Віват - Перемога» серед засуджених до довічного позбавлення волі було проведено спартакіаду.


Такі змагання з дозволу керівництва обласного управління та підтримки керівництва колонії проводяться вже не один рік поспіль і є позитивним впливом на виправлення та ресоціалізацію засуджених, надають можливість проводити їх у вільний час з користю для здоров’я та отримувати задоволення від духу перемоги.


Спортсмени виборювали перемогу у таких дисциплінах, як: підтягування на перекладині та брусах, гра в настільний теніс та шахи. Учасники цього спортивного свята виявили велике прагнення до перемоги, фізичну силу та міцність духу, оскільки боротьба між представниками засуджених була дуже напруженою.


Від засуджених було виставлено 4 команди та одна - від представників громадської організації «Спасіння».


Представники Релігійної громади ХВЄ «Спасіння» відзначили високий рівень підготовки та проведення змагань, а також рівень гри засуджених, які вибороли І місце.
Переможцям по закінченню змагань було вручено заохочувальні солодкі призи.

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.