Понеділок, 3 Жовтня

Державних службовців Бердичівщини вітали зі святом

Ось уже чотирнадцятий рік поспіль, починаючи з 2003 року, 23 червня українці святкують День працівника державної служби – людини особливої професії, представник якої, окрім того, що має широкі повноваження, є відповідальним за стан справ у суспільстві.


Відзначити нелегку працю, що потребує самовідданості та бажання служити людям, зібралися в актовій залі райдержадміністрації, де вітали державних службовців Бердичівського району.


Першою до привітального слова запросили заступника голови Бердичівської райдержадміністрації Людмилу Димидюк, яка поздоровила присутніх працівників державної служби з їхнім професійним святом та з Днем Конституції України, що відзначатимуть українці та бердичівляни зокрема 28 червня. Вона зазначила, що професія держслужбовця – це особлива професія, від зусиль, принциповості, професіоналізму та сумління представників якої залежать темпи соціально-економічного перетворення в районі та в країні. «Нехай ваша праця на благо нашої держави зміцнює її і створює умови для побудови суспільства», - побажала пані Людмила.


Від депутатського корпусу та виконавчого комітету районної ради з професійним святом державних службовців Бердичівщини привітала заступник голови Бердичівської районної ради Олена Рудик, з щирістю відзначивши, що довіра до влади починається з держслужбовців, які відіграють роль посередника між владою та народом. Побажання здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя та добробуту в оселях, миру і віри у завтрашній день лунали на адресу присутніх у залі винуватців свята.


Грамотами Бердичівської райради та райдержадміністрації нагородили кращих працівників державної служби району за сумлінну працю та зразкове виконання покладених на них обов’язків.


Приємною процедурою також стало напередодні Дня Конституції України Указом Президента присвоєння почесного звання «Мати-героїня» двом чудовим жінкам, жителькам Бердичівського району.


Зі щирими словами вдячності за нелегку працю від народного депутата України Олександра Ревеги привітала зі святом державних службовців його помічник, депутат районної ради Софія Томашевська: «Нехай ви будете чути лише слова вдячності за вашу працю, за вашу відданість та витримку». Від народного депутата працівники державних служб отримали солодкі подарунки.


Про старожилів праці на посаді державного службовця розповіла керівник Бердичівської районної профспілкової організації працівників державних установ Ніна Клименко, відзначивши кожного, хто вже багато років трудиться на благо держави та народу.


А свої пісенні та танцювальні поздоровлення для присутніх подарували Сергій Ланцов, народний аматорський ансамбль народної пісні «Ладомир», танцювальний колектив «Краплинка» та інші, викликаючи у всіх приємні посмішки на обличчях та аплодисменти.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.