Вівторок, 27 Вересня

Почесні ветерани праці Бердичева приймали найщиріші вітання

Початок святкувань з нагоди Дня міста, Дня Конституції України, Дня молоді та Днів польської культури у Бердичеві знаменувався ще однією важливою офіційною подією.


Ранком 25 червня біля Управління праці і соціального захисту населення відзначили та поздоровили тих людей, котрі як мінімум 50 років трудилися на благо нашого міста та всієї України. Це ті люди, які, трудячись у різноманітних сферах діяльності – освітній, культурній, економічній, машинобудівній та інших – своєю працею, мудрістю та щирим бажанням наповнити Бердичів почуттями відданості, любові і добра здобули почесне звання «Ветеран праці». Це ті трудівники, котрі є прикладом любові і вірності та вже півстоліття возвеличують славу нашого міста.


Першим до привітального слова запросили міського голову Василя Мазура. Він з гордістю зазначив, що коли мова йде про Бердичів, то це, в першу чергу, маються на увазі ті люди, які віддали найбільшу половину свого життя рідному місту. Мер також додав, що якщо зараз молодь на змаганнях зі стрибків у висоту імені В.О. Лонського, що проходить на Центральній площі міста, беруть свою першу висоту, то ветерани праці вже підкорили не одну висоту у своєму житті, ставши гарним прикладом для молодого покоління. «Від всієї міської громади бажаю вам мати людську повагу від рідних, близьких і усіх бердичвлян», - побажав Василь Мазур.


До привітання, що лунали на адресу трудівників зі стажем, приєдналася і секретар міського голови Юлія Лефтер, яка впевнена, що люди, які знаходяться на своєму місці, кожен чесно виконуючи свою справу, є результатом і успіхом нашого міста.


Слова подяки за багаторічну працю та за гарний приклад для наслідування молоддю лунали для присутніх ветеранів праці і від заступника міського голови Валентини Адаменко. Усім бажали благополуччя і достатку в родинах та найголовніше - мирного неба.


Кожного, хто виходив на імпровізовану сцену, вітали квітами та теплими словами вдячності від нинішнього молодого покоління за той вклад, що вони, ветерани праці, зробили у розвиток Бердичева. Відзначили і двох рекордсменів, загальний трудовий стаж яких складає майже шістдесят та шістдесят два роки.


Після урочистої частини усі відправилися до міського Палацу культури, щоб вже у неформальній обстановці згади приємні моменти своєї трудової діяльності.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.