Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські військові приїхали додому

Вже третій рік на сході України продовжуються бойові дії. Хтось це називає терористичною операцією, хтось військовим конфліктом, але більшість все ж таки звикли називати це одним словом – війна. Щодня, щохвилини мужні сини України захищають не лише цілісність та суверенітет нашої держави, але й життя українського народу.


Серед цих сміливих та самовідданих хлопців і чоловіків свою звитягу та героїзм всі ці роки проявляли і продовжують проявляти бійці військової частини – польова пошта В3231 міста Бердичева. Вони, як ніхто інший, знають, що таке цілодобово знаходитися під обстрілами пуль, відбивати атаки ворога, слухати і виконувати накази командира, підтримувати бойових товаришів та безперервно думати про своїх рідних і близьких, котрі чекають їх вдома.


Ранком 8 липня бердичівський залізничний вокзал наповнився голосами сотні людей, яскравими українськими костюмами, квітами та жовто-блакитними прапорцями. Це батьки, дружини та діти з нетерпінням чекали своїх синів, чоловіків і тат, які довгий час знаходилися у зоні проведення бойових дій.


Зустріти кадрових та мобілізованих військовослужбовців прийшли також і командування військової частини з солдатами, і працівники міського Палацу культури, і представники міської влади в особах заступників міського голови Таміли Павлішиної, Михайла Гайчені, секретаря Юлії Лефтер та усі бажаючі містяни. Святкові короваї вручили героям, що прибули потягом додому, у рідне місто.


Тимчасово виконуючий обов’язки командира частини полковник Михайло Мужук нагородив бійців відзнаками за доблесну військову службу.


Підрозділ, що приїхав на ротацію з зони АТО, деякий час відновлюватимуть сили, відпочиватимуть у колі рідних та ремонтуватимуть військову техніку, після чого знову повернуться у зону бойових дії задля виконання покладених на них обов’язків.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали