Роздрукувати цю сторінку

Військова частина відчинила свої двері для бердичівлян (Фото)

Побачити, як несуть службу військові, де проживають, тренуються, відпочивають та проводять вільний час, мали змогу усі бажаючі у суботу, 9 липня. Цього дня військова частина – польова пошта В3231 міста Бердичева влаштувала День відкритих дверей.


Відчути себе хоча б на пару годин військовим прийшли бердичівляни сім’ями. Дорослі привели дітлахів, аби ті побачили справжню військову техніку та зброю, скуштували страви польової кухні та розважилися.


Усі з захопленням слухали розповіді про будову та функціональні можливості артилерійської техніки, а діти завзято вилізали на бойові машини та гармату, залізали в люки, фотографувалися. Інші ж тримали в руках зброю та слухали уроки з професійного володіння нею, якими люб’язно та охоче ділилися військові.


Для гостей тут було безліч розваг. Найменші містяни стрибали на батуті, трішки старші грали в настільний теніс та у волейбол, дорослі ж перетягували канат та брали участь у змаганнях з армреслінгу. А найбільш допитливі оглядали казарми та спортивний куточок, де військові відпочивають і тренуються, відвідали Музей бойової слави, де зберігаються військові експонати, в яких закарбована історія створення військової частини та її сучасність.


Через деякий час усі бажаючі смакували справжню солдатську кашу та компот, приготовані військовим кухарем, та ділилися враженнями від влаштованого військовою частиною заходу, який сподобався кожному бердичівлянину.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали