Понеділок, 28 Листопада

Звільненим бердичівським військовим подякували та вручили грамоти

З метою заохочення кращих військовослужбовців, які показали достойний приклад служіння Батьківщині щодо її захисту та суверенної цілісності та з нагоди звільнення із лав Збройних Сил України 8 серпня на плацу в/ч – п. п. В3231 під час ранкового шикування військових нагородили грамотами.


Відповідно до наказу командира частини грамоти отримали сержант Ковальчук О. П. , старший солдат Троянський Є. В. і солдат Чеботарь О.О.


«Пролетіло півроку. Ви вирішили звільнитися. Ми шкодуємо, але поважаємо Ваш вибір та щиро дякуємо за віддану службу», - зазначив ТВО командира в/ч – п. п. В3231 полковник Мужук М. В., дякуючи хлопцям за професійне виконання обов’язків.


«Ми знаємо, що вдома на Вас стійко чекають батьки, дружини, діти. Але ви назавжди залишитеся нашим бойовими побратимами, нашою бойовою сім’єю», - додав до слів подяки командира ТВО заступника командира частини по роботі з особовим складом майор Швець В. М.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.