Роздрукувати цю сторінку

Бердичівський підрозділ ДСНС напередодні професійного свята отримав новий автомобіль. Фото салону автомобіля

Будь-яке свято не обходиться без подарунків. І День рятувальника, який працівники оперативно-рятувальних служб цивільного захисту щорічно відзначають 17 вересня, не став винятком. 

Напередодні професійного свята у п’ятницю, 16 вересня, бердичівських працівників мужньої та героїчної професії вітали зі святом. Багато приємних слів та слів подяки за самовіддану працю на благо міста та його жителів звучали на адресу людей, котрі чи не щодня зустрічаються віч-на-віч з небезпекою і ліквідовують її. Рятувальникам вручали грамоти та подяки, дарували творчі привітання… Та, напевно, найприємнішим подарунком у цей день для Бердичівського підрозділу ДСНС стала нова пожежна машина, подарована небайдужими людьми за сприяння народного депутата України Олександра Ревеги.


Новенький, облаштований усім необхідним автомобіль презентували прямо під час заходу з нагоди професійного свята рятувальників. Такий необхідний у повсякденній праці та цінний подарунок був привезений до Бердичева зі Швеції.


Процес отримання нової пожежної машини був довготривалий. Ще кілька місяців тому до нашого міста приїздила делегація з п’ятнадцяти чоловік зі Швеції разом з місією SAM-help. На зустрічі з міським головою Василем Мазуром та народним депутатом Олександром Ревегою було вирішено, що місту вкрай необхідний новий пожежний автомобіль для ліквідації надзвичайних ситуацій. Бердичівський підрозділ ДСНС має автомобілі, які використовуються у нелегкій повсякденній роботі рятувальників. Але ця техніка вже має досить поважний вік, що відчувається під час виконання працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій своєї важливої роботи.


До того, аби сучасна машина з’явилася на балансі автопарку управління ДСНС в місті Бердичеві, доклав зусиль і пастор церкви Юрій Волошин. На святі він зазначив, що церква має великі зв’язки з християнами Швеції, котрі допомагають як Україні, так і іншим державам. І ця пожежна машина є подарунком, благодійною допомогою саме для нашого міста. Півроку проходив процес купівлі, оформлення документів, проходження кордону та розмитнення. В цьому допомагали волонтери та благодійний фонд Олександра Ревеги, який займався усіма паперовими питанням доставки автомобіля в Бердичів.


Сам Юрій Волошин побажав, щоб ця машина слугувала більше для радощів дітей, які будуть її оглядати, якнайменше виїздила на пожежі, більше простоювала та мала малий кілометраж (натяк на те, щоб у місті було поменше надзвичайних ситуацій).


Міський голова подякував від усієї громади міста благодійному фонду народного депутата України за такий цінний подарунок та зазначив, що на зустрічі з фондом Швеції вони обговорювали ще одне важливе питання. «Передайте керівникові фонду Швеції, що на цьому ми зупинятися не будемо. Ми просили, і я думаю, що наше прохання було почуте, для нашого міста ще один серйозний автомобіль для управління праці і соціального захисту населення, а також техніку для житлово-комунального господарства. Думаю, що наша співпраця буде продовжена», - зазначив Василь Мазур.

IMG 7757

IMG 7816

IMG 7824

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали