Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Міська влада закликає бердичівлян страхувати своє майно і життя

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що відбулося минулого тижня, не оминули стороною і питання поширених у місті та районі останнім часом пожеж. Адже за кілька місяців у пожежно-рятувальної служби було роботи стільки, скільки іноді немає і за рік.


Статистика таких неприємних інцидентів сумнозвісна. Як зазначив на засіданні виконкому заступник міського голови Сергій Онофрійчук, якому доручили підставити своє плече пожежникам і доповісти по цьому питанню, за останній місяць в Бердичеві склалася досить непроста ситуація. Різко збільшилася кількість пожеж в приватному секторі, про що свідчить аналіз викликів пожежників на місце пригоди. Основною причиною таких випадків є несправність електроприладів, газового устаткування чи приладів інших видів опалення.


Під час спілкування з так званими «жертвами» таких лих, що трапляються через прикру випадковість або недбальство, виявляється, що жоден з них не мав страховки, не знав про оформлення чи не хотів її оформлювати. Це стосується не лише приватних будинків, а й багатоквартирних, де варто брати до уваги не тільки пожеж, а ще й прориви води та інші випадки, що завдають шкоди не лише власникам, але і сусідам.


«Тому ми пропонуємо в обов’язковому порядку страхувати своє майно. Це дасть можливість відшкодувати у разі чого і ваші збитки, і майно ваших сусідів», - радить Сергій Онофрійчук. Як приклад, заступник міського голови з питань ЖКГ навів пригоду, що трапилася нещодавно по вулиці Красіна (колишня назва, а нині поділена на 2 – вулиця Мостова і вулиця Львівська). У будинку на 2 входи, де люди живуть в гарних відносинах, на жаль, сталася пожежа в одній частині. Не оминула вона і другої частини, завдавши шкоди майну людей, які в цьому взагалі не винні і не мають до цього ніякого відношення.


«Це і біда, і горе… Сьогодні 500-600 гривень на рік для страховки – це невелика плата за те, щоб хоч і не повністю, а частково отримати грошову компенсації за відшкодування завданих пожежами та іншими надзвичайними ситуаціями збитків», - закликає до оформлення страхового полісу і заступник міського голови, і сам міський голова.


До всього вищезазначеного вони також додали, що це європейська практика, що в Європі всі так роблять, страхуючи не лише майно, а й власне життя. Представники міського влади Бердичева вважають, що все має бути застраховане, бо ніхто не знає, які нещасні випадки можуть трапитися з кожним завтра чи післязавтра і яку біду та горе в життя бердичівських сімей вони можуть принести.


IMG 9864

IMG 9867

IMG 9897

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.