Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Задля навчань на Бердичівщині військові орендуватимуть приміщення оздоровчого табору «Соколятко»

У зв’язку з ситуацією що склалася в Україні ще більше двох років тому, коли на території нашої держави почалися протистояння за збереження її цілісності та суверенітету, почалися активніші навчання з удосконалення вмінь та навичок військовослужбовців Збройних сил України. Ці навчання проводяться для тих військових, які братимуть безпосередню участь у захисті нашої країни.


Бердичів є тим містом, яке прийматиме військовослужбовців, надаючи їм полігони для тренувань та проведення навчання в Бердичівському районі. Проте нині склалася певна критична ситуація по організації харчування учасників таких навчань. Про це повідала присутнім членам виконавчого комітету на засіданні заступник міського голови Валентина Адаменко.


Враховуючи нагальні потреби військових, які тривалий час проживатимуть на території міста, беручи до уваги гостру потребу держави у зміцненні обороноздатності та мобілізаційної готовності, а також керуючи Указом Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам ЗСУ, національній гвардії України та державним прикордонним службам України» управління освіти і науки міста винесло на розгляд засідання виконавчого комітету важливий проект рішення. Йдеться про дозвіл надати в оренду Національній академії сухопутних військ України імені гетьмана П. Сагайдачного житлові приміщення позашкільного оздоровчого навчального закладу Дитячо-юнацький табір «Соколятко». До цих приміщень належить частина харчоблоку площею 106,9 квадратних метрів та медпункт площею 79,9 квадратних метрів в селі Скраглівка. Термін оренди – з 10 листопада цього року по 1 травня 2017 року.


Необхідність оренди даних приміщень виникла тому, що нова військова частина, яка розміщена у місті і в якій нині проводяться масштабні ремонтні роботи, до проведення навчань не встигає привести у відповідність повністю зруйновану столову, хоч зведення усіх відповідних приміщень та площадок на колишніх руїнах відбувається повним ходом. З цієї причини від військових надійшло звернення стосовно оренди приміщень оздоровчого табору. Приміщення інших їдалень чи закладів, які можна було б також надати в користування, не розглядають, тому що військовослужбовці самостійно будуть готувати собі їжу, а слідкувати за якістю харчів та медичного обслуговування будуть ті люди, які відповідатимуть за це у військових підрозділах. «Тому наше втручання у цю справу, окрім надання дозволу на оренду, не є потрібним», - зазначив міський голова Василь Мазур, а члени виконавчого комітету його підтримали, одноголосно проголосувавши «за» дану пропозицію.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.