Вівторок, 4 Жовтня

Техніка та зброя, смачна каша та цікаві розповіді – військова частина гостинно зустрічала бердичівлян

Суботнім ранком бердичівляни мали змогу поринути у новий, багато для кого ще не звіданий світ військового життя. Побачити, як працюють та як проходять підготовку військовослужбовці, яку військову техніку має у своєму арсеналі Бердичівська 26-та абр, прийшли усі бажаючі на день відкритих дверей, що його влаштувала військова частина.


Гостинно зустрічав і дорослих, і дітлахів оркестр, який, окрім українських пісень, весело награвав і сучасні, усім відомі мелодії, що неабияк радувало тих, хто завітав на таке собі свято. І, дійсно, не інакше, як святом, можна назвати усе, що відбувалося на території частини. Адже не щодня бердичівській дітворі доводиться так близько бачити бойові машини, зенітну установку, пушку… Так само не щодня, на щастя, вдається потримати в руках стрілецьку зброю, завдяки якій наші військові зупиняють атаки противників в зоні бойових дій. Неабиякий захват і в той же час деякий страх у маленьких та юних гостей викликали вибухи та вистріли, що періодично лунали у повітрі. Це військові наочно показували зброю у дії.


А трішки далі найдопитливіші залазили на військову техніку, досліджували її зсередини та веселилися, із захватом слухаючи розповіді про те, що це за зброя, що це за техніка, де, коли і для чого вона використовується. Разом з батьками діти йшли до музею, де ажіотаж викликали бліндажі, обладунки, предмети, необхідні для військового, нагороди радянських часів та сучасні, а особливо подобалися розмальовані українською символікою каски, з якими кожен хотів сфотографуватися.


Не обійшлося на святі і без частування. У теплому шалаші на гостей чекала смачна солдатська каша та узвар, які припали до душі і дорослим, і дітям. Приємно проведений час вихідного дня запам’ятається кожному надовго. А для військовослужбовців – це вдвічі приємний день, адже такі моменти є кращими, аніж ті, що більшість з них проводить на сході країни. Бо дзвінкий дитячий сміх змушує посміхатися все і всіх навколо, бо заради нього військові стоять там, на передовій, на варті миру. 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.