В Бердичеві виявили погризений труп чоловіка. Фото 18+ — РІО Бердичів

В Бердичеві виявили погризений труп чоловіка. Фото 18+

Сьогодні зранку житель  північної околиці міста (а якщо точніше, то  житель  південної околиці Гришковець) за двісті метрів від своєї садиби знайшов труп чоловіка. Судячи з того, що якісь тварини вже встигли погризти щоку, лежав він тут давненько. В цьому місці (за гаражним кооперативом «Буйки») струмок, що впадає в Гнилоп’ять, розливається долиною, і все це болото густо вкрите високою осокою. Напевно, тому цю страшну знахідку ніхто раніше не бачив. 

 

Оперативна група співробітників поліції, яка прибула невдовзі на місце пригоди, теж заледве примітили більш-менш сухі стежки, щоб сфотографувати та запротоколювати знахідку. Фото швидко передали черговому по райвідділу і там порівняли його з заявами про зниклих громадян.

Судячи по опису, в одній з заяв одяг зниклої людини був схожий на одяг виявленого трупа, але коли знайшли  родича, який писав заяву, то по фото він не зміг впевнено впізнати свого брата, який пропав 2 листопада, і лише безпосередньо на місці знахідки взнав його.

Загиблим виявився 55-річний житель вулиці Тельмана, який, за словами брата, ніколи в цю частину міста не приходив. Відповідь на це питання, а також на те, чому труп виявився частково оголений і чи була смерть природною, зможуть дати правоохоронці лише після ретельного розслідування. Якщо комусь відомі деталі, що можуть допомогти слідству, прохання зателефонувати за номером  102.

 

trup1

trup2

trup3

Власкор

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.